W sierpniu i we wrześniu szyszkarze mogli w Lasach Państwowych jedynie pozbierać grzyby, bo niestety w tym roku ani daglezja ani jodła nie obrodziły. Tylko nieliczni wybrali się lub planują wybrać na jodłę, aby rekreacyjnie powspinać się na drzewa.

Za to bardzo szybko zbliża się nowy sezon zimowy, a urodzaj sosny zapowiada się równie obiecująco co w porzednim sezonie szyszkarskim.  

Dlatego zaplanowaliśmy spotkać się jeszcze przed rozpoczęciem szyszkobrania, aby w końcu powołać do życia ZSP.  Celem tego spotkania  jest wybranie tymczasowych władz związku do czasu właściwych wyborów podczas walnego zjazdu wiosną 2011 roku.        Aby móc zarejestrować w sądzie nasz związek musi nas być minimum 15 członków założycieli. Oczekujemy , że uda się nam spotkać w większym gronie, gdyż chcemy też ustalić kilka spraw przed zbliżającym się sezonem, co najważniejsze dogadać się konkretnie co do stawek za kilogramy i od wejścia na drzewo. 

Proponujemy spotkać się w Poznaniu 9 października o godz. 16 na Starym Rynku.

Jeżeli macie jakieś inne sugestie co do teminu i miejsca to czekamy na propozycje!


Komentarze

2 komentarzy na temat “Spotkanie członków założycieli ZSP

  1. LoBo napisał(a):

    kiedy nastepne spotkanie ?

  2. Jakub Pruchniewicz napisał(a):

    Termin kolejnego spotkania ustaliliśmy na sobotę 27 listopada. Prawdopodobnie odbędzie się ono także w Poznaniu, chyba że znajdziemy bardziej atrakcyjne miejsce na drzewach w jakimś nadleśnictwie gdzie dyskusja będzie mniej przyziemna 🙂

Komentowanie jest wyłączone.